Toun28

Plne recyklovateľné obaly so starostlivosťou o životné prostredie.

Značka Toun28 znížila spotrebu plastových materiálov o 92% v porovnaní s inými značkami. Pevná viera v starostlivosť o planétu, ako aj o našu pokožku a seba, znamená, že Toun28 sa zaviazala, že použije čo najmenej plastových obalov.

V skutočnosti sa ukázalo, že papierový obal je lacnejší, čo zmenilo existujúcu koncepciu cien kozmetiky – náklady na balenie nie sú vyššie ako samotné zložky.Toun28 využíva len prírodné a udržateľné ingrediencie, aby pomohla vašej pokožke vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Majú tiež 100% plne recyklovateľné obaly , takže sa nemusíte obávať žiadneho negatívneho vplyvu na životné prostredie.

Navonok produkty nevyzerajú dobre, ale ani nemusia. Záleží len na najlepších a najkvalitnejších ingredienciách v produktoch. Všetky výrobky sú vyrobené z organických, nerafinovaných rastlinných olejov a masla, parou destilovaných a za studena lisovaných éterických olejov a z organických rastlinných látok. Sú netestované na zvieratách.

Táto fantastická značka ponúka najlepšiu ekologickú líniu starostlivosti o pleť.

ZERO WASTE

Motto: „Nemyslíme na životné prostredie, konáme pre životné prostredie tým, že vyrábame plne recyklovateľné obaly. Vyvíjame produkty s rovnakou starostlivosťou o vás ako aj o životné prostredie“

Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Nákupný košík
Scroll to Top